Do „nowych” realizatorów

Programu profilaktyki raka piersi

– etap podstawowy

wg rozdzielnika

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż Departament Polityki Zdrowotnej Ministerstwa Zdrowia, dla świadczeniodawców przystępujących do Programu profilaktyki raka piersi w bieżącym roku, zaakceptował dłuższy okres, z którego mogą pochodzić zdjęcia przekazywane do oceny w ramach audytu klinicznego zdjęć mammograficznych. Audyt, w przypadku takich świadczeniodawców obejmował będzie zdjęcia wykonane w okresie od 1 stycznia do 30 września 2017 r. Prosimy o przesłanie mammogramów wraz z kompletem dokumentów do Centralnego Ośrodka Koordynującego, ul. Roentgena 5, 02-781 Warszawa, do dnia 9 października 2017 roku.

Zgodnie z zadami audytu zdjęć mammograficznych w 2017 r. zdjęcia przesłane do COK po wyznaczonym terminie nie będą podlegały ocenie.

Dokumenty bezpośrednio dotyczące świadczeniodawców, tj. Oświadczenie I, Oświadczenie II oraz Protokół przekazania/odbioru, są umieszczone na stronie internetowej COK www.profilaktykaraka.coi.waw.pl w wersji edytowalnej, do pobrania.

Jeśli jeszcze Państwo tego nie uczynili, proszę o podanie, w trybie pilnym, nazwiska, adresu mailowego oraz bezpośredniego kontaktu telefonicznego do osoby odpowiedzialnej za audyt z ramienia Państwa placówki.

Osoby do kontaktu: Dagmara Mokwa, 22 546 31 12; Katarzyna Spych; 22 546 30 67; Olga Piętkiewicz 22 546 31 12. Adres e-mail: kontrolaiaudytcok@coi.pl.